Szary koc Mellow - dla miłośników komfortu

Jak dodać sobie komfortu podczas codziennego odpoczynku? Wystarczą odpowiednie dodatki do Twojej sypialni, które sprawią, że będziesz chciał wracać tam jeszcze chętniej niż dotychczas. Należy do nich miękki, uniwersalny i przyjemny w dotyku koc Mellow. Szary koc z mikrofibry będzie towarzyszył Ci podczas snu, relaksu czy oglądania filmów w chłodne wieczory.

Szary koc ma niewątpliwą zaletę: pasuje do niemal każdego pomieszczenia i możesz dobrać do niego inne dodatki (np. poduszki) niemal w każdym kolorze. Unikatową kompozycję kolorystyczną stworzysz z poduszkami w kolorze żółtym, czerwonym lub białym i błękitnym. Koc Mellow ma wymiary 130 x 160 cm (idealny na łóżko jednoosobowe). Wykonany jest w całości z poliestru. Koc należy prać w temperaturze 40 °C.

Szary koc nie do końca odpowiada Twoim preferencjom kolorystycznym? W sklepie online Black Red White znajdziesz koc Mellow także w innych wersjach kolorystycznych (m.in. biały, czerwony lub czekoladowy). Poręczny koc sprawdzi się nie tylko w domu, ale również w podróży, podczas wakacji lub na pikniku.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 130 cm
Waga 0.534 kg
Do pobrania