Koc Ghana – praktyczny otulacz na co dzień

Szukasz w naszej ofercie czegoś wyjątkowego, co będzie praktyczne, a zarazem zapewni wnętrzu domowe ciepło? Być może na tym produkcie zakończysz swoje poszukiwania – koc Ghana to miły w dotyku otulacz, dzięki któremu Twoje stopy będą ciepłe, a aranżacja zyska więcej przytulności.

Grube okrycia przydają się głównie w zimie, a tego pledu możesz używać przez cały rok! Dzięki zastosowaniu wełny materiał jest bardziej naturalny, a zarazem lepiej przepuszcza powietrze – tym samym dobrze się pod nim odpoczywa nawet w cieplejsze dni. Koc z dodatkiem wełny zapewnia przyjemne ciepło, dzięki czemu będziesz sięgać po niego także w zimie. Z kolei syntetyczne włókna zwiększają wytrzymałość materiału, więc możesz używać pledu w każdej wolnej chwili. Drobny czarno-biały zygzak zapewnia kocowi ponadczasowy styl, a brzegi obszyte frędzlami dodają mu lekkości i swobodnego charakteru.

Klasyczny pled to bardzo uniwersalny dodatek – równie dobrze prezentuje się z narzutą w intensywnym kolorze, jak i meblami o stonowanej tapicerce. Jeśli chcesz używać koca podczas wieczornego relaksu na tarasie lub balkonie, najlepiej włóż go do ładnego koszyka i postaw blisko wyjścia, aby był zawsze pod ręką.

Wymiary
Długość 180 cm
Szerokość 130 cm
Waga 0.618 kg
Do pobrania