Koc dekoracyjny Cuba – idealny na pogodę „w kratkę”

Wygrzewanie się pod kocem to jeden z domowych sposobów walki z przeziębieniem. Jednak koc dekoracyjny Cuba możesz wykorzystać do zupełnie innych celów – możesz zasłonić nim oczy podczas oglądania horrorów, otulić dziecko, a także użyć do wyścielenia twardego krzesła.

Zróżnicowany skład materiału sprawia, że koc zyskuje wiele cennych właściwości. Dzięki wełnie jest ciepły i przewiewny, a domieszka kaszmiru powoduje, że jest bardziej miękki i delikatny w dotyku. Z kolei poliester i akryl nadają pledowi większą wytrzymałość, co wróży długie użytkowanie przez całą rodzinę. Choć koc z dodatkiem wełny zapewnia dobrą ochronę przed chłodem, to sprawdzi się również w lecie – możesz go używać do dekoracji tarasu lub zabrać na wakacyjny wyjazd. Wzór w biało-szarą kratę jest uniwersalny i ponadczasowy, więc koc będzie pasował niemal do każdej stylizacji. Frędzle dodają mu uroku, a także zapobiegają strzępieniu.

Z uwagi na stonowaną kolorystykę oraz dodatek naturalnych materiałów koc w kratę Cuba doskonale pasuje do skandynawskiej aranżacji salonu lub sypialni. Możesz zestawić go z jednolitą pościelą lub narzutą albo zrolować i włożyć do ozdobnego koszyka razem z ładną poduszką.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 140 cm
Waga 0.72 kg
Do pobrania