Koc bawełniano-akrylowy Marocco – przytulność w eleganckim wydaniu

Czy może być coś przyjemniejszego w zimową aurę niż ciepły koc, pod którym rozgrzewasz zziębnięte ciało? Nawet jeśli istnieje coś lepszego, taki ocieplacz z pewnością Ci się przyda – koc bawełniano-akrylowy Marocco to nasza propozycja (nie tylko) na chłodne dni.

Koc spełnia wysokie wymagania jakościowe, co potwierdza certyfikat Oeko Tex 100 przyznawany wyrobom włókienniczym wolnym od substancji szkodliwych dla zdrowia i środowiska. Okrycie jest bezpieczne również dla najmłodszych, o czym świadczy pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka. Możesz więc bez obaw używać koca do ogrzewania dziecka po kąpieli czy jako kołderki, gdy maluch zaśnie na kanapie. Dzięki przewadze naturalnego materiału koc bawełniano-akrylowy jest również bardziej przewiewny i delikatniejszy dla skóry. Ozdobny wzór oraz uniwersalny rozmiar (150x200 cm) sprawiają, że koc może zastąpić narzutę na łóżko czy sofę.

Szary koc w marokańską koniczynę to propozycja do wnętrz, w których elegancja wyraża się w najmniejszym detalu – pled możesz złożyć i przewiesić przez bok kanapy albo włożyć do wiklinowego kosza. To popularny wzór, więc łatwo dopasujesz koc do innych dodatków, np. zasłon czy poduszek.

Marocco - wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 150 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał bawełna/akryl