Koc bawełniano-akrylowy Marocco – przytulność w eleganckim wydaniu

Czy może być coś przyjemniejszego w zimową aurę niż ciepły koc, pod którym rozgrzewasz zziębnięte ciało? Nawet jeśli istnieje coś lepszego, taki ocieplacz z pewnością Ci się przyda – koc bawełniano-akrylowy Marocco to nasza propozycja (nie tylko) na chłodne dni.

Koc spełnia wysokie wymagania jakościowe, co potwierdza certyfikat Oeko Tex 100 przyznawany wyrobom włókienniczym wolnym od substancji szkodliwych dla zdrowia i środowiska. Okrycie jest bezpieczne również dla najmłodszych, o czym świadczy pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka. Możesz więc bez obaw używać koca do ogrzewania dziecka po kąpieli czy jako kołderki, gdy maluch zaśnie na kanapie. Dzięki przewadze naturalnego materiału koc bawełniano-akrylowy jest również bardziej przewiewny i delikatniejszy dla skóry. Ozdobny wzór oraz uniwersalny rozmiar (150x200 cm) sprawiają, że koc może zastąpić narzutę na łóżko czy sofę.

Szary koc w marokańską koniczynę to propozycja do wnętrz, w których elegancja wyraża się w najmniejszym detalu – pled możesz złożyć i przewiesić przez bok kanapy albo włożyć do wiklinowego kosza. To popularny wzór, więc łatwo dopasujesz koc do innych dodatków, np. zasłon czy poduszek.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 150 cm
Do pobrania