Koc akrylowy dekoracyjny Soft – zawsze ciepły i puszysty

Wygodny fotel, dobra książka i gorące kakao – przyznasz, że w takich okolicznościach łatwiej zaakceptować siarczyste mrozy. Jednak w tej scenerii brakuje ciepłego okrycia, które ogrzeje Twoje stopy. Właśnie na takie zimowe (i nie tylko) wieczory polecamy koc akrylowy dekoracyjny Soft.

Szukasz koca, który będzie zdobił wnętrze i jednocześnie chronił Cię przed chłodem? To doskonały wybór – miękki szary pled wykończony lamówką może zastąpić narzutę na kanapę czy fotel. Taki dodatek sprawi, że wnętrze od razu stanie się bardziej przytulne i przyjazne domownikom. Dzięki zastosowaniu przędzy akrylowej koc Soft jest łatwy w pielęgnacji (można prać w 40°C) i zachowuje puszystość, dlatego nawet po wielu praniach wygląda jak nowy. W chłodne wieczory sprawdzi się jako Twój osobisty ocieplacz – miły w dotyku i gruby pled zapewnia rozkoszny komfort, który pomoże Ci przetrwać surową aurę.

Jednolity szary koc to uniwersalne rozwiązanie do każdego wnętrza – prezentuje się dobrze zarówno w skromnej skandynawskiej sypialni, jak i ekskluzywnym salonie w stylu glamour. Jeśli chcesz osiągnąć efekt jak z magazynów wnętrzarskich, włóż koc do wiklinowego kosza lub przerzuć go „niedbale” przez oparcie kanapy.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 150 cm
Waga 1.75 kg
Do pobrania