Koc dekoracyjny Otello – przytulna narzuta do Twojej sypialni

Chcesz, by Twoja sypialnia nabrała przytulności i kobiecego charakteru? W takim razie przyda Ci się mnóstwo ozdobnych poduszek, nastrojowe oświetlenie i ładna pościel. Dla kompletnego efektu możesz sięgnąć także po koc dekoracyjny Otello z naszej oferty.

Miękki i puszysty materiał rozścielony na łóżku spowoduje, że Twoja sypialnia sprawi wrażenie cieplejszej i bardziej komfortowej. Jasnoróżowy kolor podkreśla romantyczny urok aranżacji, a przy tym pozwala na dużą swobodę w dobieraniu pozostałych tekstyliów. Delikatny tłoczony ornament nadaje kocowi lekko orientalny styl, co możesz wykorzystać w stylizacjach inspirowanych egzotycznymi krajami. Duży koc 170x210 cm sprawdzi się również w salonie – możesz przykryć nim kanapę lub szezlong. Dzięki zastosowaniu przędzy poliestrowej nie musisz obawiać się pielęgnacji koca – materiał łatwo się czyści, nie traci kolorów po praniu i szybko schnie.

Jasnoróżowa narzuta dobrze wygląda w towarzystwie białej i szarej pościeli, choć możesz postawić także na kontrastowe zestawienie z czernią i granatowym. Ozdobny koc możesz również przechowywać w dużym koszu (np. wiklinowym lub drucianym) albo na drewnianym kuferku.

Wymiary
Długość 210 cm
Szerokość 170 cm
Waga 1.094 kg
Do pobrania