Koc Classic – niezbędny atrybut codziennego relaksu

Im niżej spada temperatura za oknem, tym częściej sięgasz po koc. Jednak miękkie i ciepłe okrycie przydaje się także w lecie, gdy spędzasz czas na tarasie do późnej nocy albo chcesz pojechać na piknik. Właśnie na takie okazje warto mieć przy sobie koc Classic z naszej oferty.

Będzie Ci ciepło od samego patrzenia – wzór w biało-beżową kratkę oraz obszycie z frędzli sprawiają, że koc wygląda na bardzo przytulny. Wrażenie komfortu potwierdza się w praktyce, gdyż dzięki naturalnym włóknom koc bawełniano-akrylowy jest delikatny w dotyku i zapewnia skórze dostęp powietrza. W razie zabrudzenia możesz po prostu włożyć koc do pralki i wyprać w 40°C. Dzięki syntetycznym włóknom materiał jest mniej podatny na gniecenie i płowienie kolorów, a przez to dłużej zachowuje estetyczny wygląd. Uniwersalny rozmiar (150x200 cm) sprawia, że koc znajdzie zastosowanie w podróży oraz jako narzuta czy cienka kołdra.

Biało-beżowy koc w kratę to doskonały dodatek do aranżacji w stylu hygge, w której przytulne tekstylia mają wzmacniać wrażenie ciepła i błogostanu. Aby koc był zawsze na wyciągnięcie ręki, możesz włożyć go do ładnego kosza i umieścić w strefie wypoczynkowej salonu.

Classic - wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 150 cm
Waga 1.52 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał bawełna/akryl