Koc dekoracyjny – przytulny jak dziecięca maskotka

Należysz do osób, które muszą się przykrywać podczas czytania książki czy oglądania filmu? A może używasz koca tylko jako dekoracji w sypialni albo salonie? W obu przypadkach możesz sięgnąć po koc imitujący futro!

Nie ma znaczenia czy lato, czy zima – mięciutki koc przyda Ci się niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz. Możesz wyścielić nim twarde krzesło przy toaletce albo bujany fotel, a dzięki temu zyskasz modną i niezwykle przytulną aranżację. Koc futerkowy polubią także dzieci, którym będzie kojarzył się z ulubioną maskotką – sprawdzi się więc jako narzuta na dziecięce łóżeczko albo kocyk - przytulanka. To świetny materiał na dekorację sypialni, salonu, a nawet tarasu – dzianinowe podszycie zapobiega zsuwaniu się koca z mebli, a zgrabny rozmiar (130x160 cm) ułatwia stylizowowanie. Brązowy kolor sprawia, że „futerko” będzie doskonałym akcentem ciepłych i naturalnych wnętrz.

Puszyste włosie powoduje, że koc dekoracyjny wzmacnia przytulność jesiennych i zimowych aranżacji. Przerzuć go przez oparcie ulubionego fotela i dodaj futrzaną poduszkę – nie potrzeba wiele, aby zyskać wygodny kącik do czytania. Ozdobny koc możesz też umieścić w koszu, na drabince, a nawet w dużym gazetowniku.

koc dekoracyjny - wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 130 cm
Waga 0.98 kg
Pozostałe informacje
Materiał 100% poliester