Koc dekoracyjny Canada – naturalne ciepło w domowych wnętrzach

Koc to praktyczna dekoracja, która może pełnić wiele funkcji zależnie od potrzeb domowników. Możesz używać go jako narzuty na meble, otulać się nim podczas drzemki lub oglądania filmu, a nawet siedzieć na nim na plaży czy na pikniku. A Ty, jak wykorzystasz koc wełniany Canada?

Wysokiej jakości materiał (70% wełny, 30% poliestru) powoduje, że koc będzie używany przez cały rok – naturalna przędza zapewnia ochronę przed chłodem, a latem pozwala utrzymać optymalną temperaturę ciała. Natomiast włókna poliestrowe czynią materiał bardziej wytrzymałym i przyjemniejszym w dotyku. Ciepły koc wełniany możesz wykorzystać także w stylizacji kompletu wypoczynkowego w salonie lub łóżka w sypialni – geometryczny szaro-biały wzór sprawia, że pled przyciąga wzrok i ożywia aranżację. Kremowe frędzle podkreślają staranne wykonanie koca, a także wzmacniają wrażenie domowej swobody.

Koc dekoracyjny Canada to doskonały dodatek do przytulnych wnętrz w nowoczesnych wydaniu, np. sypialni, salonu czy pokoju dziecka. Jeśli nie chcesz przykrywać mebli, włóż go do ozdobnego kosza w taki sposób, aby rąbek z frędzlami swobodnie płożył się po podłodze. Koc możesz również złożyć i przewiesić przez oparcie fotela.

Canada - wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 140 cm
Waga 1 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał poliester/wełna