Koc dekoracyjny Merino – naturalne ciepło szlachetnej wełny

Relaks na tarasie potrafi przedłużyć się do późnej nocy, zwłaszcza jeśli masz przy sobie bliską osobę albo pochłania Cię lektura pasjonującej książki. Aby nic nie rozproszyło tak przyjemnych okoliczności, sięgnij po koc z wełny Merino.

Jeśli szukasz wysokiej jakości pledu do codziennego użytkowania, to warto wziąć pod uwagę właśnie ten model. Został wykonany z wełny merynosów – naturalnego materiału cenionego za unikalne właściwości. Dzięki zastosowanej przędzy koc dekoracyjny Merino jest delikatny dla skóry (nie drapie), przewiewny i sprzyja utrzymaniu optymalnej temperatury ciała. Możesz więc spać pod nim nawet w środku lata, a także podarować dziecku, np. na wyjazd w góry. Wełna merynosów nie przesiąka zapachami i grzeje nawet po zawilgoceniu, więc koc sprawdzi się na pikniku czy pod namiotem. Subtelny pudrowy odcień i brzegi obszyte frędzlami sprawiają, że możesz go wykorzystać do przytulnej stylizacji wnętrza.

Wełniany koc to nieodłączny atrybut stylu skandynawskiego – aby podkreślić naturalność aranżacji, wystarczy przerzucić pled przez oparcie fotela czy ramę łóżka. Taki dodatek pasuje również do innych trendów, które wymagają ciepłych dodatków, np. klasycznego, Hampton i rustykalnego.

Merino - wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 140 cm
Waga 0.9 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał wełna
Gramatura 300-400GSM