Koc Ghana – modny pled do kameralnych wnętrz

Czego oczekujesz od swojego domu? Poczucia komfortu, ciepła i przytulności, a może estetyki zgodnej z popularnymi trendami? To wszystko przyjdzie Ci łatwiej, jeśli wykorzystasz w aranżacji praktyczny koc w kratę Ghana.

Nawet jeśli nie narzekasz na ogrzewanie, to i tak będziesz chętnie sięgać po ten koc przy każdej nadarzającej się okazji. Dzięki wełnie pled grzeje, ale jest przewiewny i lepiej pochłania wilgoć. Tym samym sprawdzi się również latem, gdy potrzebujesz lekkiego okrycia, aby zdrzemnąć się na tarasie lub zjeść kolację w ogrodzie. Natomiast dzięki włóknom syntetycznym koc Ghana jest miękki i przyjemny w dotyku, dlatego polubią go także dzieci. Niewielki rozmiar (130x180 cm) przemawia za tym, aby wziąć go ze sobą w podróż albo wykorzystać do dekoracji fotela czy kącika wypoczynkowego na balkonie. Do użycia koca w aranżacji skłania również ładny wzór w czarno-różową kratę, a także estetyczne wykończenie z frędzli.

Ciekawy pled to najprostszy sposób na ocieplenie salonu – wystarczy ułożyć go na kanapie w pozornym nieładzie i dodać kilka ozdobnych poduszek. Koc w kratę z frędzlami pasuje również do wakacyjnych stylizacji – możesz włożyć go do plecionego kosza i umieścić na balkonie lub tarasie.

Ghana - wymiary
Długość 180 cm
Szerokość 130 cm
Waga 0.618 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał 40% akryl, 40% poliester, 20% wełna