Koc NORDICO 170 x 200 – element zimowej aranżacji wnętrz

Ozdoby i dekoracje świąteczne to nie tylko światełka choinkowe, lampiony czy witraże. Przed nadejściem zimy i Świąt warto zadbać o dobrej jakości tekstylia, które nie tylko wprowadzą do wnętrza zimowy akcent, ale również rozgrzeją, zapewniając komfort podczas snu czy wypoczynku na kanapie.

Doskonałą propozycją zakupową będzie w tym kontekście koc NORDICO 170 x 200, który swym wzorem nawiązuje do skandynawskiego, zimowego stylu. Może on stanowić element dekoracyjny (w prosty sposób nakryjesz nim sofę lub kanapę), ale nie mniej istotna jest jego praktyczna funkcja. Koc świąteczny wykonano z delikatnej, przyjemnej w dotyku mikrofibry, która jest przyjazna dla Twojej skóry.

Szary koc z mikrofibry możesz wykorzystać jako narzutę czy dodatkową warstwę posłania łóżka. Z łatwością okryjesz nim także swoje dziecko, które niespodziewanie zasnęło na kanapie. Koc dekoracyjny w zimowe motywy sprawdzi się w sytuacji awaryjnej, kiedy ktoś z Twoich przyjaciół czy rodziny zdecyduje się zostać u Ciebie na noc.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 170 cm
Waga 0.972 kg
Do pobrania