Kołdra + poduszka Bullerbyn - miękka pościel dla malucha

Pierwsza pościel dla dziecka powinna być przede wszystkim miękka, ciepła, lekka i przyjemna w dotyku. Wszystkie te cechy posiada komplet kołdra + poduszka Bullerbyn. Ze względu na swoje wymiary (kołdra o wymiarach 100x135 oraz poduszka: 40x60) zestaw idealnie sprawdzi się do dziecięcego łóżeczka - zarówno dla maluszka, jak i przedszkolaka.

Pościel wykonana jest z elastycznego poliestru (mikrofibry), który szybko i skutecznie ogrzewa dziecko oraz na długo zatrzymuje ciepło. Wnętrze kołdry i poduszki Bullerbyn posiada wypełnienie wykonane w 100% z włókna HCS. Lekka pościel (1,17 kg wagi) po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca w szafie, dzięki czemu możesz ją wygodnie przechowywać.

Komplet pościeli dziecięcej poduszka i kołdra Bullerbyn to uniwersalny zestaw, który sprawdzi się w każdej dziecięcej sypialni. W ofercie sklepu Black Red White online znajdziesz również pościele dziecięce w różnych wzorach i kolorach, o wymiarach pasujących do kołdry i poduszki Bullerbyn.

 

Wyrób medyczny

Charakterystyka:
• Sprężyste, puszyste wypełnienie kołdry o optymalnej gramaturze
• Pikowanie kołdry utrzymuje jej wypełnienie w miejscu oraz  gwarantuje jej trwałość, również po praniu
• Sprężyste wypełnienie poduszki, umożliwia dobre dopasowanie do kształtu głowy i szyi
• Gęste wypełnienie zapewni komfort snu i trwałość poduszki
• Możliwość prania kołdry i poduszki w pralce automatycznej w 60°C
• Wyprodukowany w Polsce

Przewidziane zastosowanie:
Podstawą leczenia chorób alergicznych jest unikanie alergenów, czyli czynników wywołujących uczulenie. Udowodniono, że na podłożu poliestrowym główny alergen człowieka, czyli roztocze kurzu domowego, nie namnaża się – dlatego Komplet kołdra i poduszka Bullerbyn Micorfiber złożony z kołdry i poduszki o takim składzie stanowi materiał barierowy przed tym alergenem. Wyrób może być stosowany wspomagająco*) w zapobieganiu i łagodzeniu przebiegu poniższych chorób alergicznych**), jako jeden z elementów wielokierunkowego działania zmierzającego do ograniczenia ekspozycji na alergeny: alergiczny przewlekły nieżyt nosa, astma oskrzelowa, atopowe zapalenie skóry, innych chorób o podłożu alergicznym (np. Zapalenie spojówek, zatok, krtani, gardła i migdałków podniebiennych).
*) W każdym przypadku podejrzenia chorób alergicznych należy zasięgnąć porady lekarza. Nie stosować wyrobu jako jedynego środka zmierzającego do łagodzenia lub zmniejszania objawów chorób alergicznych.
**) Wg Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych, ICD-10; odpowiednio: J30, J45, L20, H10, J32, J37, J31, J35.


Producent: Wendre Poland Sp. z o.o. Podmiot prowadzący reklamę: Black Red White S.A. To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 38 cm
Waga 1.17 kg
Do pobrania