Kołdra Antibacterial – na dobry i zdrowy sen

Dbanie o czystość jest ważne, ale może nie wystarczyć, aby w stu procentach zabezpieczyć się przed bakteriami i alergenami. Kołdra Antibacterial to wyrób medyczny, polecany dla alergików, osób o wrażliwej skórze oraz ze skłonnościami do nocnych potów. To także dobry wybór, jeśli po prostu bardzo dbasz o higienę i zależy Ci na okryciu najwyższej jakości. Kołdra jest nie tylko hypoalergiczna, ale także miękka, ciepła i wygodna, dzięki czemu podnosi komfort wypoczynku.

Kołdra Antibacterial została wykonana z mikrofibry i poliestru. Zawarte w niej specjalnie opracowane włókno Antibact działa przeciwbakteryjnie i minimalizuje rozwój drobnoustrojów. Kołdra ma klasyczny kształt i pasuje do większości kompletów pościeli. Zapewni nie tylko bezpieczny, ale także wygodny sen. Kolor kołdry – biały. Jej wymiary wynoszą: 155 × 200 cm.

 

Wyrób medyczny

Charakterystyka:
• Kołdra całoroczna
• Właściwości przeciwbakteryjne wypełnienia
• Sprężyste, puszyste wypełnienie o optymalnej gramaturze
• Pikowanie utrzymuje wypełnienie w miejscu i gwarantuje trwałość kołdry, również po praniu
• Zapewnia wysoki komfort snu
• Możliwość prania w pralce automatycznej w 60°C
• Wyprodukowana w Polsce

 

Przewidziane zastosowanie:
Kołdra Antibacterial wykonana z tkaniny poliestrowej i wypełnienia ANTIBACT™  (włókna poliestrowego wykończonego substancją antybakteryjną) posiada właściwości przeciwroztoczowe i przeciwbakteryjne, co zapewnia fizyczną ochronną barierę przed przeniesieniem alergenu i zakażenia przez drobnoustroje chorobotwórcze na ciało człowieka. Dzięki swojej budowie kołdra wykazuje właściwości, które mogą mieć zastosowanie w zapobieganiu i łagodzeniu przebiegu niektórych schorzeń skóry i dróg oddechowych, poniżej wymienionych. Kołdra Antibacterial przeznaczona jest do ochrony pacjenta przed zanieczyszczeniami i zakażeniami powodującymi choroby znajdującymi się w bezpośrednim środowisku chorego. Dzięki swoim właściwościom przeciwbakteryjnym i przeciwroztoczowym*) wyrób można zastosować w zapobieganiu i łagodzeniu przebiegu następujących chorób**):
- Przenoszonych drogą kontaktową: atopowe zapalenie skóry, pokrzywka alergiczna, inne miejscowe zakażenia skóry i tkanki podskórnej, inne zapalenie skóry.
- Przenoszonych drogą oddechową: alergiczny przewlekły nieżyt nosa, astma oskrzelowa.
*) Wypełnienie ANTIBACT™ (100% włókno poliestrowe wykończone substancją antybakteryjną) spełnia kryteria wyznaczone dla profilaktyki (zapobiegania i/lub łagodzenia patologicznych reakcji immunologicznych) poprzez zmniejszenie ilości bakterii i roztoczy (ich odchodów zawierających alergeny), co przyczynia się do zapobiegania i łagodzenia przebiegu chorób spowodowanych tymi czynnikami chorobotwórczymi. 
**) Wg Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych, ICD-10; odpowiednio: J30, J45, L20, H10, J32, J37, J31, J35.

 

Producent: Wendre Poland Sp. z o.o. Podmiot prowadzący reklamę: Black Red White S.A. To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
 

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 155 cm
Waga 2.1 kg
Do pobrania