Kołdra i poduszka The First – zadbaj o swój sen!

Porządna i oddychająca pościel to gwarancja udanego odpoczynku i zdrowego snu. Komplet The First składa się z wielosezonowej kołdry 160x200 cm i poduszki 70x80 cm, które sprawdzą się o każdej porze roku. Ich uniwersalny charakter sprawia, że ekonomiczną alternatywą dla dwóch kompletów pościeli.

Komplet The First to propozycja dla fanów minimalizmu i ekologicznych rozwiązań. Jeden komplet pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce w szafie. Sama kołdra i poduszka zostały wykonane przy użyciu aż o 40% mniejszej ilości nici, co pozwoliło zoptymalizować produkcję i sprawiło, że pościel jest jeszcze trwalsza.

Specjalnie opracowane wypełnienie sprawia, że pościel jest puszysta i sprężysta. Nowoczesne materiały minimalizują rozwój roztoczy i alergenów, dzięki czemu komplet jest idealnym wyborem dla alergików.

 

Produkt posiada status wyrobu medycznego. Producent: John Cotton Europe Sp. z o. o., ul. Szczawieńska 1, 58-310 Szczawno Zdrój. Podmiot prowadzący reklamę: Black Red White S.A. Dla bezpieczeństwa używaj zgodnie z instrukcją używania bądź etykietą.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 160 cm
Waga 2.675 kg
Do pobrania