Kołdra 155x200 Blommenslyst - przepis na udany wypoczynek

Sypialnia to miejsce, w którym regenerujemy siły po ciężkim dniu i zbieramy siły na kolejny. Trudno wyobrazić sobie błogi sen bez wygodnej pościeli, a zwłaszcza komfortowej, lekkiej i ciepłej kołdry, którą możemy się otulić. Wszystkimi tymi cechami wyróżnia się kołdra 155x200 Blommenslyst, która idealnie sprawdzi się w każdej sypialni.

Kołdra 155x200 Blommenslyst posiada wykonane w 100% z poliestru poszycie w kolorze białym. Materiał ozdobiony został subtelnym, kwiatowym wzorem. Miękka i ciepła kołdra o wymiarach 155 x 200 cm sprawdzi się idealnie dla łóżek jednoosobowych. Wypełniona jest kulkami z poliestru, które sprawiają, że kołdra jest lekka i przewiewna. Waga kołdry to 1,6 kg. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, a więc w razie potrzeby możesz wygodnie przechowywać ją np. w szafie.

Mimo iż poliestrowa kołdra sama w sobie posiada elegancki design, z pewnością przyda Ci się także pościel, w którą możesz ją oblec. Bogaty wybór kompletów pościeli oraz innych tekstyliów do sypialni znajdziesz w ofercie sklepu Black Red White online.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 155 cm
Waga 1.614 kg
Do pobrania