Kołdra Aloe Vera - świeżość aloesu przez całą noc

Spokojny sen to istotny element zdrowego trybu życia oraz codziennej regeneracji po ciężkim dniu. W tej kwestii nie bez znaczenia jest również jakość pościeli, którą wybierasz do swojej sypialni. Jeśli szukasz sposobu na poprawę komfortu snu, doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie będzie nowoczesna kołdra Aloe Vera z wypełnieniem nasączonym olejkiem z aloesu. Lekka i ciepła kołdra to nie tylko wygoda, ale również przyjemny i subtelny aromat, który otoczy Cię podczas snu.

Kołdra Aloe Vera posiada poszycie z miękkiej i elastycznej mikrofibry w kolorze białym. Standardowe wymiary (160 x 200 cm) sprawiają, że idealnie pasuje ona na łóżka jednoosobowe. Wypełnienie kołdry składa się w 100% z recyklowanego włókna HCS.

Wygodna i lekka kołdra nasączona olejkiem z aloesu jest łatwa w przechowywaniu, gdyż po złożeniu i spakowaniu do pokrowca zajmuje niewiele miejsca w szafie. W asortymencie Black Red White znajdziesz również kołdrę Aloe Vera w większym rozmiarze (200 x 220 cm), idealną na łóżka dwuosobowe.

Wymiary
Długość 56 cm
Szerokość 46 cm
Waga 1.89 kg
Do pobrania