Kołdra Severa Duo - wysokiej jakości kołdra dla alergików

Problemy alergiczne utrudniają Ci spokojne zasypianie? Wybierz kołdrę, która skutecznie je ograniczy! Ciepła, zimowa kołdra Severa Duo o wymiarach 160 x 200 cm została wykonana z najwyższej jakości materiałów ograniczających gromadzenie się kurzu i roztoczy w jej włóknach.

Linia Severa to kołdry i poduszki, w których zastosowano najnowocześniejszą technologię aegis® zapobiegającą wzrostowi populacji roztoczy kurzu poprzez przerwanie ich łańcucha pokarmowego. Zawarte w substancji aegis® związki chemiczne powodują przeciwbakteryjną aktywność tkaniny, przez co są zmniejszają do minimum czynniki wywołujące astmę.

Lekka kołdra antyalergiczna posiada wypełnienie z silikonowanego poliestru. Materiał użyty do jej produkcji jest testowany dermatologicznie, bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Wyrób antyalergiczny posiada opinię kliniczną oraz certyfikat OEKO-Tex® STANDARD 100. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kołdra Severa Duo zapewni Ci zdrowy i komfortowy sen bez przykrych objawów alergii. Kołdrę można prać w temperaturze 60 stopni.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 200 cm
Waga 2.06 kg
Do pobrania