Kołdra Anti-stress 200x220 cm

 

Całoroczna kołdra dwuosobowa o średniej grubości przydatna w pozbywaniu się stresu. Puszysta i lekka będzie przytulnym dopełnieniem wyposażenia sypialni, pomoże Ci spokojnie zasnąć i obudzić się w pełni sił witalnych.

 

Efektywny sen z przyjemnym wsparciem

Dzięki obecnym w zewnętrznej tkaninie niciom węglowym kołdra zbiera nieprzyjazne ładunki elektrostatyczne, które zbieramy na sobie przy każdorazowym dotykaniu otaczających nas przedmiotów. Pozbycie się ich pozwoli Ci zrelaksować się po ciężkim dniu, spokojnie zasnąć i cieszyć się rano efektywnym wypoczynkiem.

 

Cały rok pod jedną kołdrą

Całoroczna kołdra jest lekka, co podniesie komfort snu i możesz korzystać z niej bez względu na porę roku. Na optymalny komfort cieplny podczas odpoczynku możesz liczyć zarówno zimą, jak i latem. Jednowarstwowa kołdra uszyta została z przyjemnej w dotyku mikrofibry, a jej wnętrze wypełnia wysokiej jakości włókno poliestrowe odporne na odkształcanie się. Dzięki temu kołdra długo zachowa swoją puszystość, a wymiary 200x220 cm pozwolą przykryć się nią dwóm osobom. Chcąc w pełni skorzystać z procesu wychwytywania ładunków, stosuj do niej poszewki bawełniane.

Wymiary
Długość 220 cm
Szerokość 200 cm
Waga 2.6 kg
Do pobrania