Kołdra ANTIBACTERIAL – nie śpij z bakteriami. Używasz mydła, żelu pod prysznic, zmywasz naczynia w dobrym płynie? Twoja kołdra też powinna być ANTIBACTERIAL. Pozbądź się niechcianych drobnoustrojów ze swojej pościeli. ANTIBACT™ jest specjalnie opracowanym włóknem, które działa przeciwbakteryjnie. Poszycie kołdry minimalizuje rozwój roztoczy i ich alergenów. Najważniejsze jest jednak to, że kołdra ANTIBACTERIAL jest po prostu wygodna. Puszyste wypełnienie i gładka mikrofibra sprawią, że komfort snu będzie wyjątkowy. Wyrób medyczny.

 

Wyrób medyczny

Charakterystyka:
• Kołdra całoroczna
• Właściwości przeciwbakteryjne wypełnienia
• Sprężyste, puszyste wypełnienie o optymalnej gramaturze
• Pikowanie utrzymuje wypełnienie w miejscu i gwarantuje trwałość kołdry, również po praniu
• Zapewnia wysoki komfort snu
• Możliwość prania w pralce automatycznej w 60°C
• Wyprodukowana w Polsce

 

Przewidziane zastosowanie:
Kołdra Antibacterial wykonana z tkaniny poliestrowej i wypełnienia ANTIBACT™  (włókna poliestrowego wykończonego substancją antybakteryjną) posiada właściwości przeciwroztoczowe i przeciwbakteryjne, co zapewnia fizyczną ochronną barierę przed przeniesieniem alergenu i zakażenia przez drobnoustroje chorobotwórcze na ciało człowieka. Dzięki swojej budowie kołdra wykazuje właściwości, które mogą mieć zastosowanie w zapobieganiu i łagodzeniu przebiegu niektórych schorzeń skóry i dróg oddechowych, poniżej wymienionych. Kołdra Antibacterial przeznaczona jest do ochrony pacjenta przed zanieczyszczeniami i zakażeniami powodującymi choroby znajdującymi się w bezpośrednim środowisku chorego. Dzięki swoim właściwościom przeciwbakteryjnym i przeciwroztoczowym*) wyrób można zastosować w zapobieganiu i łagodzeniu przebiegu następujących chorób**):
- Przenoszonych drogą kontaktową: atopowe zapalenie skóry, pokrzywka alergiczna, inne miejscowe zakażenia skóry i tkanki podskórnej, inne zapalenie skóry.
- Przenoszonych drogą oddechową: alergiczny przewlekły nieżyt nosa, astma oskrzelowa.

*) Wypełnienie ANTIBACT™ (100% włókno poliestrowe wykończone substancją antybakteryjną) spełnia kryteria wyznaczone dla profilaktyki (zapobiegania i/lub łagodzenia patologicznych reakcji immunologicznych) poprzez zmniejszenie ilości bakterii i roztoczy (ich odchodów zawierających alergeny), co przyczynia się do zapobiegania i łagodzenia przebiegu chorób spowodowanych tymi czynnikami chorobotwórczymi. 
**) Wg Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych, ICD-10; odpowiednio: J30, J45, L20, H10, J32, J37, J31, J35.

 

Producent: Wendre Poland Sp. z o.o. Podmiot prowadzący reklamę: Black Red White S.A. To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Wymiary
Długość 220 cm
Szerokość 200 cm
Waga 2.87 kg
Do pobrania