Aromaterapia to rewelacyjny sposób na utrzymanie zdrowia naszego ducha, jak również ciała. Dlatego kominek zapachowy to świetny gadżet do każdego domu. Na rynku dostępne są kominki do olejków i wosków zapachowych w najróżniejszych stylach i formach. Zakup kominka to pierwszy krok do świata aromaterapii i zachwytu nad cudownymi zapachami olejków i wosków. Zobacz ofertę naszego sklepu i wybierz odpowiedni model dla siebie! Podstawą działania kominka jest podgrzewanie   przez świeczkę olejku lub wosku, który uwalnia piękny zapach. Poszczególne aromaty mają działanie antydepresyjne, łagodzące, uspokajające, a inne rozgrzewające, pobudzające, energetyzujące.

Kominek zapachowy na wosk z zapachem to projekt cenionej marki Atmosphera. Zapalona lampka aromatyczna wypełni dom wyciszającym, uspokajającym zapachem Lawendy. Kominek wykonany jest z wytrzymałej ceramiki. Wysokość produktu: 19 cm. Dzięki sporemu rozmiarowi, kominek uzupełnia się sporadycznie. Spokojny, kremowy kolor naczynia będzie pasować do każdego wnętrza. Prosta forma ma klasyczny styl. Wycięcia w kształcie płatków kwiatów stworzą na ścianach i suficie piękne cienie. Ciepły, migoczący płomyk świeczki wyczaruje w pomieszczeniu wyjątkową, cudowną atmosferę.

Kominek będzie nie tylko rewelacyjną ozdobą wnętrza, ale też rewelacyjnym pomysłem na prezent! Pokaż bliskim magię aromaterapii, ofiarując im zestaw z pięknymi zapachami. Cechy produktu:

  • kominek zapachowy na wosk z zapachem,
  • wykonany z trwałej, solidnej ceramiki,
  • dołączony wosk o gramaturze 30 g,
  • piękny, uspokajający zapach,
  • projekt sprawdzonej marki Atmosphera,
  • rewelacyjny pomysł na prezent.