Komoda Adesso – stylowe wyposażenie Twojego wnętrza

Szukasz pomysłu na aranżację wnętrza? Nie sposób pominąć mebli z kolekcji Adesso. Wyjątkowy design i wysoka estetyka wykonania spotkają się z uznaniem najbardziej wymagających klientów. Komoda Adesso świetnie sprawdzi się jako wyposażenie sypialni, salonu lub domowego gabinetu.

Komoda Adesso zachwyca estetyką, oryginalnym kształtem oraz stonowaną kolorystyką, które sprawiają, że mebel dobrze prezentuje się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Bryła komody została wykonana z drewna akacjowego i płyty MDF w kolorze czarnym. Uwagę przykuwa atrakcyjny front szuflad w różnych odcieniach brązu, szarości i beżu.

5-szufladowa komoda została osadzona na wysokich, futurystycznych nóżkach, które zapewniają jej podparcie w ośmiu różnych miejscach. Pojemne szuflady pozwolą Ci wygodnie przechować ubrania, dokumenty lub domowe tekstylia.

Komoda Adesso to stylowe wyposażenie, które doda elegancji i nowoczesności Twojemu wnętrzu. Komoda najlepiej prezentować się będzie w towarzystwie innych mebli z serii Adesso.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 125 cm
Waga 68 kg
Do pobrania