Komoda Capella – stonowana kolorystyka i design w stylu retro

Oryginalna i efektowna komoda Capella to mebel, który pomoże Ci zorganizować przestrzeń w pokoju tak, aby zachowanie porządku było proste. Design komody dobrze komponuje się z aranżacjami w stylu retro, vintage, klasycznym i nowoczesnym. Komoda Capella charakteryzuje się chłodną kolorystyką, co pozwoli na stworzenie w pomieszczeniu ciekawych rozwiązań stylizacyjnych. Najlepiej wygląda w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym oraz gabinecie. Możesz schować tam osobiste drobiazgi, albumy, biżuterię, dokumenty.

Komoda Capella jest zrobiona z drewna akacjowego i płyty MDF. Jej nogi są metalowe. Komoda ma dwoje drzwi, przedzieloną na dwie części odkrytą półkę i pojemną szufladę. Metalowe nóżki są dość wysokie, co daje wrażenie lekkości. Ciekawy wzór na frontach podnosi wartość wizualną mebla. Atutem jest również cichy domyk drzwiczek i szuflad. Kolor komody to odcień szarego Tundra Grey. Jej wymiary wynoszą 165 × 45 × 78 cm.

Ta stylowa komoda pasuje do chłodnych wnętrz, utrzymanych w kolorze bieli, grafitu, odcieni szarości. Dobrze komponuje się też z innymi meblami z tej kolekcji.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 165 cm
Wysokość 78 cm
Waga 80 kg
Do pobrania