Komoda Capella – mebel, który pasuje do wielu aranżacji

Prosta i dość minimalistyczna jeśli chodzi o design komoda Capella to mebel, który z pewnością spodoba się wielu osobom. Można wstawić go do pomieszczenia urządzonego w stylu retro, vintage, nowoczesnym, klasycznym, a nawet minimalistycznym. Pasuje do salonu, jadalni, sypialni, przedpokoju. Na pewno spodoba się lubiącym proste meble nastolatkom, więc można wstawić ją do pokoju młodzieżowego. Bardzo pojemna i stylowa, pomieści w szufladach wiele rzeczy, a na górze można postawić różne budujące nastrój drobiazgi, jak kwiaty, zdjęcia, pamiątki z podróży, świeczniki itp.

Komoda Capella jest zrobiona z drewna akacjowego, MDF i metalu. Ma sześć pojemnych szuflad z frezowanymi uchwytami. Fronty szuflad wyglądają bardzo efektownie z uwagi na wzór poziomych, drewnianych lameli. Nóżki są cienkie i metalowe, nadają lekkości całej bryle mebla. Komoda 80 Capella jest w kolorze tundra Grey (drewno) i czarnym (nóżki). Wymiary wynoszą: 140 × 45 × 80 cm.

Pasuje do mebli z tej samej kolekcji: innych komód, łóżek, regałów, szafek nocnych. Możesz stworzyć niepowtarzalne wnętrze w chłodnej kolorystyce szarości z kontrastowymi kolorystycznie dodatkami.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga jedynie montażu nóg.

 

 

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 140 cm
Wysokość 80 cm
Waga 73 kg
Do pobrania