Komoda Capella – pojemna i stylowa do wnętrz retro i vintage

Komoda Capella to funkcjonalny i estetyczny mebel. Jest bardzo pojemna, ma szuflady i półki, w których zmieścisz wiele rzeczy typu bielizna, ubrania, dokumenty, biżuteria. Możesz trzymać w niej, co tylko zechcesz. Dlatego taka komoda idealnie nadaje się do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego, gabinetu, a nawet jadalni. Jest uniwersalna i funkcjonalna. Jej oryginalny design wyróżnia ją spośród wielu mebli tego typu. Z pewnością komoda Capella przykuwa wzrok. Najlepiej sprawdza się w aranżacjach retro, vintage, nowoczesnych i klasycznych.

Komoda Capella to mebel zrobiony z drewna akacji, MDF i metalu. Ma cztery szuflady i umieszczoną na samej górze odkrytą półkę, przedzieloną na dwie części. Szuflady mają efektowny dekor w postaci poziomych, drewnianych lameli. Metalowe nóżki dodają lekkości i ułatwiają sprzątanie. Komoda ma modny, a przy tym uniwersalny, ciemny odcień szarości tundra Grey. Nogi mebla są czarne. Wymiary to: 95 × 45 × 120 cm.

Szara komoda to ciekawy element urządzenia wnętrza. Świetnie współgra z jasnym i ciemnym wystrojem wnętrza, pasuje do innych mebli z tej serii. Na górze można postawić zdjęcia i bibeloty, wykorzystując w ten sposób dodatkową przestrzeń.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 95 cm
Wysokość 120 cm
Waga 75 kg
Do pobrania