Komoda IV Colorado – subtelna kolorystyka i ponadprzeciętna funkcjonalność

 

Komoda Colorado o wymiarach 94 x 143 x 45 cm to niezwykle pojemny i estetyczny mebel, który odmieni wygląd Twojego pokoju, salonu czy sypialni.

Wykonany został z drewna sosnowego, co jest gwarancją jakości i trwałości.

 

Przyjazna kolorystyka lakierowanej sosny wprowadzi do Twojego wnętrza naturalność. Drewniana komoda Colorado pięknie wypełni przestrzeń zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Sosna jest też doskonałą bazą do tworzenia oryginalnych wnętrzarskich aranżacji. Łatwo zestawisz z nią dodatki takie jak plakaty, obrazy czy dywan. Blat komody to świetne miejsce na lampkę, kwiaty, świecznik czy ramkę ze zdjęciem.

Lekkość komodzie nadają zgrabne, podwyższone nóżki. Bez trudu odkurzysz lub zmyjesz przestrzeń pod meblem. Drewniane uchwyty w formie gałki są estetyczne i wygodne w użytkowaniu.

4 głębokie szuflady umieszczone zostały na środku. Oprócz pojemności ich atutem jest mechanizm cichego domyku, który pozwala na bezgłośne korzystanie z mebla. To szczególnie istotna cecha, kiedy mebel ustawiony jest w sypialni lub pokoju dziecka.

Po bokach komody znajdują się drzwi, za którymi znajdują się półki. Łącznie do Twojej dyspozycji są 4 strefy, w których możesz przechowywać bieliznę, ręczniki, naczynia czy dokumenty.

 

Kolekcja Colorado pozwoli Ci stworzyć funkcjonalną i atrakcyjną przestrzeń sypialni, salonu czy przedpokoju.

 

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 143 cm
Wysokość 94 cm
Waga 38 kg
Do pobrania