Komoda Flow – mebel, który nadaje wnętrzom nowoczesnego charakteru

Prosty design, jakim charakteryzuje się komoda Flow, pasuje do mieszkań w stylu nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim i loftowym. Znakomicie komponuje się ze współczesnymi wnętrzami, których wyposażenie to kwintesencja prostoty i solidnych, trwałych materiałów. Pojemne szuflady i szafki pomieszczą wszystko to, co nie znalazło miejsca w szafie: ubrania, bieliznę, ręczniki, ściereczki i wiele innych rzeczy. Komoda Flow może stać w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, gabinecie, a nawet jadalni.

Komoda Flow została zrobiona z drewna akacjowego, MDF i metalu. Stabilne, metalowe nogi połączone są na dole. Komoda ma dwie zamykane szafki oraz trzy pojemne szuflady z wygodnymi uchwytami. Ozdobą jest wzór drewna na frontach o wyraźnej fakturze. Kolory komody to piaskowy i czarny (elementy metalowe). Wymiary wynoszą: 160 × 45 × 78 cm.

Nowoczesna komoda w ciekawym kolorze pasuje do różnych kolorów, chłodnych i ciepłych. Świetnie współgra z innymi meblami o metalowych elementach: krzesłami, stołami, regałami.

Mebel  nie wymaga montażu, jest wysyłany w całości zmontowany przez producenta.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 160 cm
Wysokość 78 cm
Waga 72 kg
Do pobrania