Komoda Flow – prosta komoda do wielu wystrojów

Komoda Flow jest elegancka i odznacza się prostym designem, który łatwo wpasuje się w różne wystroje. Pasuje do aranżacji nowoczesnych, loftowych, skandynawskich i klasycznych. Najlepsze miejsca na postawienie jej to salon, sypialnia, jadalnia, pokój młodzieżowy, przedpokój, gabinet. Ponieważ komoda Flow jest bardzo pojemna, możesz schować w niej naprawdę wiele rzeczy, które nie zmieściły się np. w szafie i dzięki temu ułatwić sobie zorganizowanie przestrzeni wokół siebie.

Komoda Flow jest wykonana z drewna akacjowego, MDF i metalu. Stelaż i zgięte pod kątem prostym nogi są z metalu, nadając solidności konstrukcji. Komoda ma aż sześć pojemnych szuflad z wygodnymi uchwytami. Drewno ma ładny wzór i kolor, co jest dodatkowym atutem mebla. Kolory komody to piaskowy i czarny. Wymiary wynoszą: 155 × 45 × 80 cm.

Prosta, drewniana komoda to wymarzony mebel do większości wystrojów. Pasuje do innych mebli z drewna, do mebli Flow oraz takich, które mają metalowe elementy. Można wykorzystać górę komody na ozdobienie pokoju dzięki ciekawym bibelotom.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 155 cm
Wysokość 80 cm
Waga 77 kg
Do pobrania