Komoda Flow – prosta komoda do wielu wystrojów

Komoda Flow jest elegancka i odznacza się prostym designem, który łatwo wpasuje się w różne wystroje. Pasuje do aranżacji nowoczesnych, loftowych, skandynawskich i klasycznych. Najlepsze miejsca na postawienie jej to salon, sypialnia, jadalnia, pokój młodzieżowy, przedpokój, gabinet. Ponieważ komoda Flow jest bardzo pojemna, możesz schować w niej naprawdę wiele rzeczy, które nie zmieściły się np. w szafie i dzięki temu ułatwić sobie zorganizowanie przestrzeni wokół siebie.

Komoda Flow jest wykonana z drewna akacjowego, MDF i metalu. Stelaż i zgięte pod kątem prostym nogi są z metalu, nadając solidności konstrukcji. Komoda ma aż sześć pojemnych szuflad z wygodnymi uchwytami. Drewno ma ładny wzór i kolor, co jest dodatkowym atutem mebla. Kolory komody to piaskowy i czarny. Wymiary wynoszą: 155 × 45 × 80 cm.

Prosta, drewniana komoda to wymarzony mebel do większości wystrojów. Pasuje do innych mebli z drewna, do mebli Flow oraz takich, które mają metalowe elementy. Można wykorzystać górę komody na ozdobienie pokoju dzięki ciekawym bibelotom.

Mebel  nie wymaga montażu, jest wysyłany w całości zmontowany przez producenta.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 155 cm
Wysokość 80 cm
Waga 77 kg
Do pobrania