Komoda Flow – praktyczna do różnych pomieszczeń

Trudno wyobrazić sobie mieszkanie bez praktycznego mebla, jakim jest komoda. Jej pojemność, półki i szuflady pomagają rozwiązać problem nieporządku w pokoju. Taka właśnie jest komoda Flow – nie tylko praktyczna, ale także o ładnym, uniwersalnym designie, dzięki któremu pasuje do bardzo różnych aranżacji. Możemy umieścić ją we wnętrzu nowoczesnym, klasycznym, loftowym i skandynawskim. Sprawdzi się w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, przedpokoju, biurze firmowym, gabinecie. Schowasz w niej części garderoby, artykuły papiernicze, dokumenty i wiele innych.

Komoda Flow to mebel wykonany z drewna akacji, MDF i metalu. Metalowe nogi są zgięte pod kątem prostym i połączone. Komoda ma dwie duże szuflady, powyżej dwie mniejsze w jednym rzędzie, a na samej górze znajduje się przedzielona, otwarta półka. Komoda Flow ma kolory piaskowy (drewno) i czarny (metal). Jej wymiary to: 100 × 45 × 105 cm.

Ta komoda pasuje do różnych mebli i kolorystyki. Możesz zestawiać ją z meblami z tej samej serii. Na górze można trzymać zdjęcia w ramkach, bibeloty, figurki lub kwiaty.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 105 cm
Waga 72 kg
Do pobrania