Komoda Larios – niepowtarzalna elegancja

 

Komoda Larios to przemyślany design i duża użytkowość. Wybarwienie w odcieniu dąb artisan z wyraźnym usłojeniem zestawione zostało z czarną listwą umieszczoną tuż pod blatem, co dało nowoczesny i uniwersalny wygląd.

 

Komoda Larios ma cztery przestronne szuflady, które zapewniają miejsce na przechowywanie różnorodnych drobiazgów, od biżuterii po dokumenty czy zdjęcia. Możesz cieszyć się porządkiem, jednocześnie zachowując łatwy dostęp do niezbędnych przedmiotów.

Półki ukryte za wygodnie otwieranymi drzwiami mogą być uzupełnieniem szafy czy garderoby. Świetnie sprawdzą się do przechowywania bielizny, skarpet czy ręczników. Komoda pozwoli Ci usystematyzować i uporządkować wnętrze, co jeszcze bardziej uwypukli jego urok.

Na blacie możesz wyeksponować rodzinne pamiątki, zdjęcia czy indywidualne aranżacje, które przyciągną wzrok odwiedzających Cię gości. Ścięte krawędzie frontów, zastępujące tradycyjne uchwyty, podkreślają minimalistyczny charakter mebla i nadają mu oryginalność.

 

Komoda Larios komponuje się zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi wnętrzami, dodając im odrobinę naturalności i modnego designu. Połączenie ciepłego odcienia dąb artisan z czernią dało intrygujący i ponadczasowy efekt.

 

Przemyślane i precyzyjne wykonanie komody gwarantuje długotrwałe i wygodne użytkowanie.

 

 

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 143 cm
Wysokość 91 cm
Waga 59.9 kg
Do pobrania