Komoda Larios – niebanalny design, który odmieni każde wnętrze

 

Komoda Larios stanowi praktyczne i estetyczne uzupełnienie niemal każdego wnętrza. Świetnie sprawdzi się w sypialni jako dodatkowe miejsce do przechowywania ubrań czy pościeli, w przedpokoju może służyć do trzymania kluczy, parasola czy obuwia, a w salonie być centralną częścią nowoczesnej aranżacji.

 

Komoda Larios to oryginalne połączenie wybarwienia w kolorze dąb artisan z odcieniem matera. Naturalność blatu i korpusów z wyraźnym usłojeniem spotyka się z surową szczotkowaną estetyką frontów, co daje niezwykle interesujący efekt.

 Komoda Larios ma cztery praktyczne szuflady, pozwalające ulokować wszystkie przedmioty, które chcesz ukryć przed wzrokiem gości. Dodatkowo do Twojej dyspozycji są półki ukryte za wygodnie otwieranymi drzwiami. Komoda pomoże Ci optymalnie zagospodarować przestrzeń bez względu na to, jak i gdzie postanowisz ją ustawić.

Ścięte krawędzie frontów, zastępujące tradycyjne uchwyty, podkreślają minimalistyczny charakter mebla i nadają mu oryginalność. Blat komody pozwala na dopełnienie aranżacji wnętrza ulubionymi dodatkami. Lampka, ramka ze zdjęciem, a może kwiat w wazonie lub doniczce? Wszystko zależy od Twojej inwencji i pomysłowości.

 

Komoda Larios to trwały, praktyczny i wyjątkowy mebel, który z pewnością pozostanie w Twoim wnętrzu przez długi czas.

 

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 143 cm
Wysokość 91 cm
Waga 59.9 kg
Do pobrania