Komoda na wino Loano – miejsce na dobre trunki

Dobre towarzystwo, pyszne przekąski, a do tego kieliszek wina – czy nie jest to idealny pomysł na sobotni wieczór? Jeśli lubisz spędzać czas z przyjaciółmi przy lampce delikatnie schłodzonego trunku, zwróć uwagę na model Loano.

Butelki wygodnie poukładasz na trzech półkach na wino – łącznie zmieści się tu aż dwanaście butelek. W zamykanej szafce możesz trzymać kieliszki i naczynia do serwowania. Z kolei dwie szuflady to wymarzone miejsce na korkociąg, serwetki i inne akcesoria.

Szafka na wino ma wymiary 81 × 86 × 36 cm. Możesz postawić ją w salonie, jadalni czy kuchni. Pozwoli wyeksponować Twoją kolekcję i będzie stanowić ciekawą dekorację wnętrza. Została zrobiona z naturalnego drewna, forniru i płyty MDF. Ciepła kolorystyka – surowe, jasne drewno – budzi skojarzenia z naturą i wprowadza przytulny klimat sprzyjający rozmowom.

Prostą bryłę urozmaicają metalowe nóżki i uchwyty szuflad. Są one w czarnym kolorze, co dodaje szafce wyrazistości. Dzięki temu, że nóżki są podwyższone, łatwiej utrzymasz we wnętrzu porządek – nie musisz przestawiać mebla, żeby odkurzyć i umyć pod nim podłogę.

Blat komody świetnie sprawdzi się jako miejsce dekoracyjne, na przykład na ciekawy świecznik. Kojące światło świec będzie doskonałym dopełnieniem wieczoru przy kieliszku wina.

Wymiary
Głębokość 36 cm
Szerokość 81 cm
Wysokość 86 cm
Waga 20 kg
Do pobrania