Komoda Loano – harmonia we wnętrzu

Lubisz naturalne drewno i zwracasz uwagę na detale? Z pewnością urzeknie Cię komoda Loano z drzwiami i szufladami. Prosta forma zachwyca oryginalnymi frontami, a co najważniejsze pomieści mnóstwo przedmiotów, wprowadzając w mieszkaniu większy porządek i dobry klimat.

Komoda ma 136 cm szerokości i 85 cm wysokości. Klasyczny podział wnętrza ułatwi Ci odpowiednią segregację przedmiotów. Te mniejsze schowasz w trzech praktycznych szufladach, a pozostałe zmieszczą się w trzech zamykanych szafkach. Wszystko będzie ukryte za pełnym frontem, więc w pokoju zapanuje większy ład sprzyjający wypoczynkowi.

Szeroki blat możesz potraktować jako dodatkowe miejsce ekspozycyjne. Co powiesz na duży wazon ze świeżymi kwiatami? One zawsze dodają wnętrzu uroku!

Trzydrzwiowa komoda Loano została zrobiona z naturalnego drewna, forniru i płyty MDF. Lekkości dodają prostej bryle skośne, podwyższone nóżki. Całość utrzymana jest w ciepłym i naturalnym kolorze surowego, jasnego drewna, a na jej niesamowity design wpływa wzór na froncie środkowej szuflady i metalowe uchwyty. Wzrok przyciągają też drzwiczki przypominające żaluzje.

Komoda tego typu sprawdzi się doskonale w sypialni i pokoju dziennym. Pasuje do wielu aranżacji, więc będzie stanowić wybór na lata. Współgra ze stylem skandynawskim, boho czy retro, a to jedynie część propozycji.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 136 cm
Wysokość 85 cm
Waga 27 kg
Do pobrania