Komoda III Logan – solidność i funkcjonalność zamknięta w nowoczesnej formie

 

Komoda to jeden z najbardziej funkcjonalnych mebli. Może stanowić dopełnienie salonu, sypialni, młodzieżowego pokoju, biura czy przedpokoju. Podobnie jest z modelem Logan III – komodą, którą możesz dopełnić wnętrze, zyskując jednocześnie na estetyce i funkcjonalności.

Drewniany korpus jest łatwy w pielęgnacji. Lite drewno zyskuje jakość z biegiem czasu, wydobywając jego naturalność. Jeśli jednak uznasz za kilka lat, że czas na zmiany we wnętrzu, drewniane elementy możesz z łatwością przemalować, nadając komodzie zupełnie inny styl i charakter. 

Uzupełnieniem bryły komody jest metalowa podstawa w czarnym, matowym wykończeniu. W połączeniu z dębowym wybarwieniem drewna tworzy modne zestawienie, które wpasuje się w minimalistyczne, nowoczesne wnętrza w stylu loftowym i industrialnym.

 

Wnętrze komody zostało podzielone na szuflady i półki. Praktyczne szuflady i ukryte za drzwiczkami półki możesz wykorzystać na dokumenty, podręczne drobiazgi czy odzież. Metalowe prowadnice szuflad zaopatrzone zostały w system cichego domyku, który gwarantuje bezawaryjne, płynne i bardzo ciche korzystanie z nich. Dzięki temu zyskujesz pełną kontrolę nad szufladami bez ryzyka nieprzyjemnych hałasów czy trzaskania.

Na blacie możesz ustawić ramkę ze zdjęciem, świecznik i wazon, tworząc dekorację dopasowaną do aranżacji wnętrza.

Drewniana komoda z szufladami i szafką jest częścią serii Logan, w której znajdziesz jeszcze inne bryły. Są to modele od producenta, który doświadczenie w produkcji mebli posiada od 1987 roku. Za tym doświadczeniem stoi znakomita solidność, która pozwoli Ci cieszyć się meblami przez długie lata.

 

Postaw na komodę Logan podczas urządzania wnętrza swojego mieszkania czy domu i zyskaj ponadczasowy mebel.

 

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 109 cm
Wysokość 76 cm
Waga 35 kg
Do pobrania