Komoda Malmo – przechowywanie na 6!

Nie masz pomysłu na aranżację salonu? Z pomocą przychodzi kolekcja Malmo, z którą stworzysz zachwycające, klasyczne wnętrze. Ozdobne listwy okalające fronty oraz stylizowane uchwyty podkreślają charakter mebla, dodają uroku całemu wnętrzu.

W przechowywaniu i ekspozycji sprawdzi się komoda Malmo, która tworzy doskonałe miejsce na mniejsze i większe przedmioty. Długi blat możesz przeznaczyć na dekoracje, rodzinne zdjęcia lub świece. 

Komoda o wymiarach 125 x 93,5 cm posiada:

- 3 praktyczne szafki z wewnętrzną półką, idealne do przechowywania większych rzeczy, np. alkoholu lub zastawy stołowej,

- 3 kompaktowe szuflady na drobiazgi, np. serwetki, sztućce lub dokumenty (paszporty).

Jednolite wybarwienie sosna Randers zachwyca wielbicieli jasnych mebli i powłoki, odzwierciedlającej naturalne usłojenie drewna. Zastosowany laminat zachwyca zwiększoną odpornością na zarysowania.

Dużym ułatwieniem w użytkowaniu są praktyczne uchwyty oraz akcesoria z cichym domykiem, które zwalniają fronty w ostatniej fazie zamykania.

Dużą komodę Malmo możesz zestawić z pozostałymi elementami kolekcji, tworząc zabudowę sprzyjającą przechowywaniu i ekspozycji. Taka aranżacja, w połączeniu z meblem tapicerowanym, będzie oazą wypoczynku.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 125 cm
Wysokość 93,5 cm
Waga 46.65 kg
Do pobrania