Komoda Malmo – praktyczna i pojemna

Klasyczna, nowoczesna, scandi? Jaka powinna być aranżacja salonu? Wygodna! A jeżeli do tego jest też funkcjonalna i estetyczna, to może mieć tylko jedną nazwę – kolekcja Malmo. Ozdobne listwy okalające fronty oraz stylizowane uchwyty podkreślają klasyczny charakter mebla.

Królowa przechowywania? Komoda Malmo, która tworzy doskonałe miejsce na mniejsze i większe przedmioty. Do dyspozycji masz też blat, na którym możesz ustawić dekoracje, rodzinne zdjęcia lub lampion. 

Komoda o wymiarach 88,5 x 93,5 cm posiada:

- 4 szerokie szuflady, w których możesz przechowywać obrusy, ozdoby sezonowe, dokumenty lub zastawę stołową.

Jednolite wybarwienie sosna Randers zachwyca wielbicieli jasnych mebli i powłoki, odzwierciedlającej naturalne usłojenie drewna. Zastosowany laminat zachwyca zwiększoną odpornością na zarysowania.

Łatwe użytkowanie to zasługa nie tylko praktycznych uchwytów, ale też akcesoriów z cichym domykiem, które zwalniają fronty w ostatniej fazie zamykania.

Komodę z szufladami Malmo możesz zestawić z pozostałymi elementami kolekcji, tworząc zabudowę sprzyjającą przechowywaniu i ekspozycji. Taka aranżacja, w połączeniu z meblem tapicerowanym, będzie oazą wypoczynku.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 88,5 cm
Wysokość 93,5 cm
Waga 35.35 kg
Do pobrania