Komoda Massa – nowoczesna i funkcjonalna

Komoda Massa to elegancki element wyposażenia, który oferuje wiele możliwości aranżacji. Możesz umieścić ją jako zwykłą komodę, umieszczając na niej dodatki, pamiątki bądź rośliny, ale nie tylko! Świetnym pomysłem jest także użycie komody jako szafki pod telewizor lub mebla w przedpokoju. Bez trudu dopasujesz ją do klasycznych, nowoczesnych, eleganckich oraz skandynawskich pomieszczeń.

Wymiary, jakie posiada komoda Massa to: szerokość: 155 cm, głębokość: 45 cm, wysokość: 85 cm. Mebel został starannie wykonany z użyciem wysokiej jakości materiałów.

Komoda Massa została wyposażona w przestronne szafki z cichym domykiem, które pomogą w sprawnej organizacji przechowywanych w niej przedmiotów.

Stylowy design mebla umożliwia kreatywne zaaranżowanie swojego wnętrza, które z jego udziałem stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne, a zarazem niezwykle funkcjonalne! Już teraz przekonaj się, jak wiele kreatywnych rozwiązań ma dla Ciebie komoda Massa i stwórz z jej udziałem oryginalne wnętrze Twoich marzeń!

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 155 cm
Wysokość 85 cm
Waga 71 kg
Do pobrania