Komoda Maze – stylowy mebel w dawnym stylu

Komoda Maze na pewno spodoba się osobom, które cenią meble z duszą, wzorowane na dawnych modelach. Ta pojemna komoda przyda się w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, gabinecie. Pasuje do innych stylowych mebli z drewna. Jej szuflady są pojemne i wyposażone w mechanizm cichego domykania. Możesz trzymać w nich, co tylko chcesz – od ubrań po dokumenty. Jeżeli lubisz gadżety podkreślające styl wystroju, możesz trzymać je na komodzie, gdyż jest tam sporo miejsca na zdjęcia, figurki, wazony i wiele innych rzeczy. Komoda Maze najlepiej prezentuje się w stylu retro, vintage, klasycznym i kolonialnym. Warto zestawić ją z innymi meblami z kolekcji Maze, idealnymi do salonu lub sypialni.

Komoda Maze jest zrobiona z drewna akacji, płyty MDF i metalu. Ma prosty kształt, a na szufladach z niewielkimi, wygodnymi uchwytami znajdują się dekoracyjne żłobienia w kształcie kratki, co dodaje całości oryginalnego charakteru. Metalowe nóżki ze złotym dekorem na dole wysmuklają całość i ułatwiają sprzątanie pod meblem. Kolory komody to jasny brąz, czarny i złoty. Wymiary wynoszą: 100 × 45 × 105 cm.

Ta oryginalna komoda pasuje do ciepłych kolorów i mebli z drewna, a szczególnie z tej samej serii, ozdobionych w podobny sposób. Doskonale zgrywa się z dodatkami retro.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 105 cm
Waga 63 kg
Do pobrania