Przestronna komoda doskonale sprawdzi się w roli schowka na wiele domowych przedmiotów i drobiazgów. Dużo miejsca do zagospodarowania zapewniają półki i szuflady, dzięki którym nie tylko przechowasz bibeloty, ale też zachowasz wśród nich porządek. 

- Centralna część mebla jest miejscem, w którym mieszczą się 4 pakowne szuflady.

- Obie boczne szafki wyposażone są w dwie półki, które symetrycznie dzielą ich wnętrze, pozwalając na segregację przechowywanych rzeczy.

- Dzięki temu, że użyte podczas montażu mebla prowadnice i zawiasy wyposażone są w system cichego domykania, fronty będą zamykały się równomiernie i delikatnie. 

- W plecach mebla znajduje się niewielki otwór wentylacyjny, który zapewnia stałą cyrkulację powietrza we wnętrzu bryły.

- Przestronny blat mebla to idealna podstawa na dekoracje. Jego powierzchnię możesz wykorzystać w dowolny dla siebie sposób i podkreślić indywidualny charakter wnętrza.

- Prosty montaż. Kupując komodę, otrzymujesz szczegółową instrukcję, dzięki której z łatwością samodzielnie zmontujesz wszystkie elementy.

- Nowoczesna kolekcja Median pozwoli urządzić wnętrze multimedialnego salonu. Różnorodne bryły przystosowane są do organizacji sprzętu RTV – znajdziesz w nich akustyczną tkaninę frontów, szafki na głośniki i inny sprzęt elektroniczny oraz miejsce na okablowanie.

Median - wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 180 cm
Wysokość 92 cm
Waga 87.7 kg
Do pobrania
Informacje techniczne

Wykorzystane materiały:

Korpus: płyta wiórowa, folia finish

Front: płyta MDF

Półki: płyta wiórowa, folia finish

Akcesoria: zawiasy cichy domyk, prowadnice cichy domyk

 

Użytkowanie produktu:

Powierzchnię mebla można czyścić wilgotną szmatką lub papierowym ręcznikiem.

 

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu.

Atuty produktu
płynne domykanie szuflad
płynne domykanie frontów
markowe zawiasy