Komoda 150/75/40 – stwórz niepowtarzalny projekt

 

Z kolekcją Modeo możesz zostać projektantem mebli w kilka minut. Rozsiądź się wygodnie w fotelu i skorzystaj z naszego intuicyjnego konfiguratora, by stworzyć szafki wiszące, szafki RTV, komody, witryny i biurka idealnie dopasowane do Twojego wnętrza.

Meble z kolekcji Modeo to połączenie prostych, nowoczesnych form z szeroką gamą kolorystyczną. Możesz do nich dopasować dostępne wzory uchwytów i nóżek, dodatkowe blaty oraz energooszczędne oświetlenie LED.

Komoda 150/75/40 to propozycja do salonu, sypialni lub przedpokoju. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem przytulnych, czy surowych wnętrz, przy pomocy konfiguratora, dostosujesz jej wygląd do aranżacji wnętrza.

Najpierw wybierz kolor korpusu i frontów. Zdecyduj również czy przechowywane w komodzie przedmioty chcesz ukryć – wtedy wybierz fronty płaskie, czy wręcz przeciwnie – wyeksponować je. W przypadku drugiej opcji, postaw na fronty ze szkłem hartowanym. Wprowadzą one do wnętrza dyskretną elegancję oraz nadadzą meblu lekkości. W zależności od Twoich potrzeb możesz również dostosować liczbę półek wewnątrz komody, co pozwoli Ci zachować porządek.

Uchwyty oraz nóżki to elementy, które odgrywają dużą rolę w ostatecznym wyglądzie mebla. Dostosuj je do Twojego gustu i wybierz spośród dostępnych wzorów te, które uwypuklą zalety wnętrza. Możesz także zdecydować się na dodatkowy blat oraz energooszczędne oświetlenie LED, które wprowadzi do pomieszczenia nastrojowy klimat.

Komodę zestaw z innymi meblami z kolekcji Modeo. Stwórz projekt szafki wiszącej, szafki RTV, witryny oraz biurka i ciesz się wygodą mieszkania w osobistym wydaniu.

Wymiary
Głębokość 41 cm
Szerokość 150 cm
Wysokość 90 cm
Waga 70.2394 kg
Do pobrania