Komoda I Prestige – stwórz wymarzone wnętrze

 

Szukasz niewielkiej komody, która pomieści wszystkie drobiazgi i uporządkuje przestrzeń, ale nie chcesz rezygnować z eleganckiego wyglądu?

Komoda I Prestige to odpowiedź na Twoje potrzeby. Świetnie sprawdzi się w niewielkiej sypialni, kawalerce z aneksem czy przedpokoju. Dzięki niej zyskasz efektowne i usystematyzowane wnętrze.

Wymiary komody to tylko 124 x 53 x 45 cm, ale 5 pojemnych szuflad rozwiąże Twoje kłopoty z przechowywaniem. Bez trudu ukryjesz w nich pościel, ręczniki lub inne – zaburzające estetykę pomieszczenia – przedmioty. Prowadnice z cichym domykiem pozwolą Ci korzystać z szuflad, nie przeszkadzając domownikom. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie podczas codziennego użytkowania.

 

Mebel wykonany został z drewna sosnowego. Solidność, jakość i wytrzymałość łączy się więc z elegancją.

 Prosta forma komody – jak i całej serii Prestige – doskonale sprawdzi się zarówno w nowocześnie urządzonym wnętrzu, jak i bardziej klasycznej stylistyce.

Komoda I Prestige posiada kontrastowe uchwyty w formie gałki. Wykonane zostały one z metalu przez renomowaną włoską firmę Giusti. Doskonale komponują się z dębowym wybarwieniem mebla, tworząc spójną całość.

 

Wybierz odpowiednie elementy serii Prestige i stwórz wymarzone wnętrze sypialni, salonu lub jadalni.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 53 cm
Wysokość 124 cm
Waga 30 kg
Do pobrania