Komoda Rodes – ekspozytor do salonu i gabinetu

Szukasz pomysłu na nowoczesną zabudowę wnętrza? Z pomocą przychodzi rozbudowana kolekcja Rodes, w której znajdziesz moduły do sypialni, salonu i biura. Linia wyróżnia się prostą, geometryczną formą brył i asymetrią umieszczonych półek – co nadaje zabudowie lekkości i świeżości. Zachwyć się stylowym i kontrastującym wybarwieniem.

Wyjątkowe pamiątki z podróży ulubione książki, ważne dokumenty – masz problem z ich przechowywaniem lub ekspozycją? Komoda Rodes pozwoli Ci wydzielić miejsce na drobiazgi i ważne pliki, które chcesz schować oraz takie, które sprawdzi się jako prezentacja rodowych skarbów. Do dyspozycji masz też przestronny blat, idealny pod wazon z kwiatami i lampion.

Asymetryczny podział wnętrza sprawia, że mebel zachwyca swoim nieoczywistym wyglądem, dodając uroku i świeżości kompozycji.

Pojemna komoda o wymiarach 137,5 x 113 cm posiada:

- 3 szafki, w których możesz przechowywać dowolne przedmioty,

- 4 otwarte półki – doskonałe w przechowywaniu książek i segregatorów,

- 2 szuflady na drobiazgi – ładowarki, zszywacz biurowy lub paszporty.

Fronty szuflad w kolorze dąb czarny zestawiono z korpusem i frontami szafek w wybarwieniu jesion belarus.

Meble w wersji premium? Tak! Całość wykonano z płyty laminowanej (oprócz frontów w czarnym dekorze) o wysokiej odporności na uszkodzenia.

Komfort użytkowania mebla podnoszą prowadnice z pełnym wysuwem i cichym domykiem, dzięki czemu zyskujesz wygodny dostęp do zawartości szuflad.

Komodę Rodes wkomponuj w zabudowę biura i salonu, wykorzystując do tego pozostałe elementy kolekcji, takie jak komody, szafkę RTV,  witryny, szafy i inne. Baw się i twórz ergonomiczną przestrzeń do pracy, nauki i odpoczynku.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 137,5 cm
Wysokość 113 cm
Waga 68.05 kg
Do pobrania