Komoda Thais, moc kolorów w Twoim mieszkaniu

Komoda Thais to mebel, który wprowadzi do Twojego domowego otoczenia mnóstwo koloru. Wyposażona w 9 wielokolorowych szuflad, wykonanych z różnych materiałów, może być nie tylko praktycznym miejscem do przechowywania rzeczy, ale również niebanalną ozdobą i uzupełnieniem aranżacji mieszkania.

Komoda Thais została wykonana z wytrzymałej płyty meblowej MDF oraz nóżek ze stylowego drewna sosnowego. Asymetryczne usytuowanie i różna wielkość szuflad sprawiają, że mebel wyróżnia się oryginalnym designem i silnie przykuwa uwagę. Może posłużyć do stworzenia wyjątkowych aranżacji w różnych stylach w połączeniu z różnymi materiałami i kolorami.

Komoda Thais będzie świetnym uzupełnieniem wystroju przedpokoju, sypialni, garderoby, domowego biura, pokoju dziecięcego, młodzieżowego czy salonu. Sprawdzi się zwłaszcza w małych mieszkaniach studenckich i akademikach. Komoda Thais jest łatwa w montażu i praktycznie nie wymaga konserwacji. Nie zajmuje dużo miejsca, a dzięki pojemnym szufladom pozwala pomieścić mnóstwo rzeczy.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 48 cm
Wysokość 98 cm
Waga 16 kg
Do pobrania