Komplet 3 garnków Smart – kompaktowy zestaw do małej kuchni

Praktyczny komplet 3 garnków Smart to doskonałe rozwiązanie do małych metrażowo kuchni oraz aneksów kuchennych. Przy niedużych pomieszczeniach każdy metr się liczy, więc kupno takich trzech garnków pomoże w lepszej organizacji miejsca. Dzięki odpinanej rączce garnki zajmują o wiele mniej miejsca tak w zmywarce, jak i w kuchennej szafce. Poczwórne denka sprawiają, że garnki szybko się nagrzewają, a potem długo trzymają temperaturę. Idealnie pasują do nowoczesnego umeblowania i sprzętów.

Komplet 3 ganków Smart jest wykonany ze stali nierdzewnej. Składa się z trzech garnków o różnej pojemności i średnicy oraz ergonomicznej rączki, ułatwiającej przeniesienie garnka na inny palnik lub w inne miejsce kuchni. Garnki można myć w zmywarce. Kolor kompletu – czarny. Garnki mają średnice 16, 18 i 20 cm oraz pojemności: 1,5/2/2,5l.

Komplet 3 garnków Smart jest idealny do niewielkich pomieszczeń kuchennych. Jeśli chcesz, aby twoja kuchnia zyskała nowoczesny charakter, zdecyduj się na te praktyczne i uniwersalne naczynia.