Stolik Delia II – zestaw o gustownym designie na wiele okazji

Masz poczucie, że w wygląd Twojego salonu lub jadalni jest zbyt zachowawczy? Pragniesz ożywić pomieszczenie, ale zacząć to małymi krokami? W takim razie stolik Delia II jest rozwiązaniem, jakiego szukasz! Ten zestaw dwóch stolików wyróżnia się kontrastującym połączeniem, na jaki składają się stelaż w kolorze chromu i blat o barwie głębokiej czerni.

Dom jest przestrzenią pełną ciepłej atmosfery, którą tworzą ludzie – zarówno domownicy, jak i zaproszeni goście. Jeśli pragniesz ich ze sobą integrować, stylowy stolik Delia II musi się pojawić w Twoim salonie lub jadalni. Blat może pełnić funkcję miejsca, gdzie będziecie grać w karty, planszówki albo postawicie przekąski podczas maratonu filmowego.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz postawić szklankę z napojem lub filiżankę z herbatą bez ryzyka, że się przewróci, to elegancki zestaw Delia II służy Ci pomocą! Okrągły blat jest podpierany przez trzy złączone ze sobą, metalowe nogi. Dzięki temu korzystanie ze stolików jest niezwykle komfortowe.


Cechy szczególne mebla:
• Zestaw dwóch ław
• Blat szklany okrągły
• Podstawa metalowa w kolorze chrom
• Stolik do samodzielnego montażu
Wymiary
Szerokość 45/60 cm
Średnica 60 cm
Wysokość 45/52 cm
Waga 9.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble