Stolik Zero - geometryczne kształty

Nowoczesne meble charakteryzują się lekkością konstrukcji i prostotą - co za tym idzie, łatwo przenieść je w inne wybrane miejsce i przearanżować wnętrze. Zestaw Zero (komplet dwóch stolików) jest lekki i łatwy w czyszczeniu, a jego uniwersalna stylistyka pozwala na wykorzystanie w wielu aranżacjach.

Zestaw dwóch stolików sprawdzi się zwłaszcza w stylu skandynawskim, który łączy przyjemny dla oka design i funkcjonalność. Możesz potraktować je jako komplet do jednego wnętrza lub rozdzielić i wykorzystać osobno w dwóch pomieszczeniach mieszkania. W salonie uzupełnią przytulny kącik do wypicia kawy, w sypialni zaś sprawdzi się np. jako miejsce lektury.

Praktyczne stoliki Zero i ich nietuzinkowe wzornictwo znakomicie uzupełnią wnętrza w stylu scandi. Będą też pasować do aranżacji minimalistycznej, klasycznej, modern vintage, loftowej oraz modernistycznej.

Nowoczesne stoliki składają się ze stalowej podstawy malowanej proszkowo na czarno oraz pięciokątnych, zaokrąglonych blatów z płyty MDF w kolorze naturalnego, ciepłego dębu. Mniejszy stolik ma wymiary 56x56x36 cm, większy zaś: 75x75x41cm.

Wymiary
Szerokość 75/56 cm
Wysokość 41,36 cm
Waga 17.2 kg
Do pobrania