Zestaw stolików Delia II – luksusowe meble w Twoim salonie

Co dwa stoliki to nie jeden! Jeśli na co dzień nie korzystasz ze zbyt obszernego stołu – natomiast bywa on przydatny np. podczas wizyty gości – zamiast zwykłego stolika wybierz designerski zestaw stolików Delia II ze szklanym blatem z efektem czarnego marmuru. Nowoczesne, a zarazem niezwykle stylowe stoliki z pewnością zrobią wrażenie na Twoich gościach i wprowadzą powiew luksusu w aranżację salonu.

Zestaw Delia II to dwa stoliki – mniejszy i większy – które możesz w razie potrzeby rozłożyć lub wygodnie schować jeden pod drugim, oszczędzając miejsce w salonie. Stoliki posiadają blaty z wysokiej jakości szkła hartowanego oraz eleganckie metalowe stelaże w kolorze złotym. Znajdująca się pod przeszklonym blatem okleina imituje strukturę czarnego marmuru.

Zestaw stolików Delia II to propozycja do wnętrz w stylu glamour lub nowoczesnym. Bogaty i luksusowy wygląd uświetni każdą aranżację salonu. Szklany blat subtelnie odbija refleksy świetlne, dzięki czemu stoliki optycznie rozjaśniają pomieszczenie.

Wymiary
Średnica 45/59 cm
Wysokość 45/52 cm
Waga 10 kg
Do pobrania