Mercury komplet dwóch stolików - idealny wybór do nowoczesnego salonu!

Szukasz efektownego stolika kawowego do nowoczesnego salonu? Zestaw Mercury to oryginalna i efektowna propozycja wyposażenia, które odmieni Twoje wnętrze. Stylowe połączenie dymionego szła i srebrnego stalowego stelaża, to dobry wybór do aranżacji w stylu minimalistycznym lub glamour.

Komplet Mercury składa się z dwóch okrągłych stolików o różnych rozmiarach. Okrągłe blaty zostały wykonane ze szkła dymionego, a ich stelaż ze stali chromowanej w kolorze srebrnym. Stabilna podstawa składa się z okrągłej konstrukcji z ozdobnymi pionowymi listwami podtrzymującymi konstrukcję blatu.

Zestaw dwóch stolików Mercury zachwyca nie tylko designem, ale również funkcjonalnością. W zależności od potrzeb możesz go rozsunąć lub schować mniejszy stolik pod blatem większego. Dzięki temu zyskujesz różne możliwości aranżacyjne.

Komplet dwóch stolików Mercury to mebel, który sprzyja codziennemu wypoczynkowi w salonie oraz podczas spotkań towarzyskich. Niezależnie od okoliczności, doda stylowego charakteru Twojemu wnętrzu!

Wymiary
Średnica 60/80 cm
Wysokość 38/45 cm
Waga 25.3 kg
Do pobrania