Zestaw stolików Milos - nowoczesna elegancja w twoim mieszkaniu

Zestaw Milos zawiera dwa stylowe stoliki kawowe, które będą ciekawym, nowoczesnym akcentem w każdym pomieszczeniu. Świetnie prezentują się razem, ale mogą być potraktowane jako osobne, wolnostojące meble i znaleźć się w dwóch różnych pomieszczeniach domowych. Design mebli pozwala na wkomponowanie ich w aranżacje w stylu nowoczesnym, loftowym, minimalistycznym. Doskonale prezentują się w salonie, sypialni, jadalni czy gabinecie. To idealne meble do kącika wypoczynkowego.

Zestaw Milos został wykonany z metalu i szkła hartowanego. Sześcienne blaty z przyciemnianego szkła nadają całości eleganckiego wyglądu, szczególnie w połączeniu z metalowym, chromowanym obramowaniem. Nogi stolików są również z metalu i łączą się na dole elementami w kształcie litery Y. Kolorami zestawu Milos są czarny (szkło blatów) i chrom – stelaż. Wymiary obydwu stolików to: 50 × 48 × 42 cm oraz 36 × 41 × 44 cm.

Stoliki Milos pasują do drewna, kamienia i metalu. Dobrze odnajdują się w jasnych i ciemnych aranżacjach. Pasują do dodatków z elementami srebrnymi i chromowanymi.

Wymiary
Długość 41/48 cm
Szerokość 36/42 cm
Wysokość 44/50 cm
Waga 7 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble