Oreo komplet dwóch stolików - stylowy i praktyczny wybór do Twojego salonu!

Stolik kawowy to niezbędny element wyposażenia salonu. Możesz ustawić na nim kubek z kawą, położyć gazetę lub przygotować przekąski do wspólnego oglądania filmu. Niewielki mebel jest bardzo praktyczny i pozwala odmienić wnętrze. Modne połączenie drewna i metalu to sposób na ciekawą i stylową aranżację!

Komplet Oreo składa się z dwóch okrągłych stolików o różnej wysokości i średnicy. Okrągłe blaty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty MDF w kolorze złotego dębu, imitującej naturalne drewno. Stabilna podstawa ze stali malowanej proszkowo na czarno składa się z dwóch okręgów, symetrycznie połączonych pionowymi elementami.

Stoliki z serii Oreo zachwycają surowym i industrialnym designem. Równocześnie meble są bardzo praktyczne. W zależności od potrzeb możesz je rozsunąć lub schować jeden stolik pod drugi, szykując dodatkową przestrzeń.

Komplet dwóch stolików Oreo, stwarza liczne możliwości aranżacji i wykorzystania. Mebel sprawdzi się zarówno podczas codziennego wypoczynku, jak i większych spotkań towarzyskich.

Wymiary
Średnica 35/43 cm
Wysokość 45/53 cm
Waga 14 kg
Do pobrania